purpl3hat
About
| Name: | purpl3hat |
|---|---|
| Age: | 28 |
| I am: | Couple |
| Sexual Preference: | Lesbian |
| Tags: |
| Languages: | russian |
|---|---|
| Last Online: | 21.05.2026 22:38 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Brunette |
| Eye Color: | Green |
| Height: | >195 cm |
| Weight: | 90-100 kg |
Profile Picture
| Name: | purpl3hat |
|---|---|
| Age: | 28 |
| I am: | Couple |
| Sexual Preference: | Lesbian |
| Tags: |
| Languages: | russian |
|---|---|
| Last Online: | 21.05.2026 22:38 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Brunette |
| Eye Color: | Green |
| Height: | >195 cm |
| Weight: | 90-100 kg |