MissToxic
About
| Name: | MissToxic |
|---|---|
| Age: | 45 |
| I am: | Female |
| Sexual Preference: | Bisexual |
| Tags: |
| Languages: | russian, english |
|---|---|
| Last Online: | 22.05.2026 19:52 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Brunette |
| Eye Color: | Gray |
| Height: | 175-185 cm |
| Weight: | >135 kg |
Profile Picture
| Name: | MissToxic |
|---|---|
| Age: | 45 |
| I am: | Female |
| Sexual Preference: | Bisexual |
| Tags: |
| Languages: | russian, english |
|---|---|
| Last Online: | 22.05.2026 19:52 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Brunette |
| Eye Color: | Gray |
| Height: | 175-185 cm |
| Weight: | >135 kg |