Lubimki2011
About
| Name: | Lubimki2011 |
|---|---|
| Age: | 35 |
| I am: | Couple |
| Sexual Preference: | Bisexual |
| Tags: |
| Languages: | russian |
|---|---|
| Last Online: | 30.04.2026 06:18 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Brunette |
| Eye Color: | Blue |
| Height: | 150-160 cm |
| Weight: | 80-90 kg |
Profile Picture
| Name: | Lubimki2011 |
|---|---|
| Age: | 35 |
| I am: | Couple |
| Sexual Preference: | Bisexual |
| Tags: |
| Languages: | russian |
|---|---|
| Last Online: | 30.04.2026 06:18 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Brunette |
| Eye Color: | Blue |
| Height: | 150-160 cm |
| Weight: | 80-90 kg |