KristalLisa
About
| Name: | KristalLisa |
|---|---|
| Age: | 21 |
| I am: | Couple |
| Sexual Preference: | Bisexual |
| Tags: |
| Languages: | ukrainian |
|---|---|
| Last Online: | 02.05.2026 10:58 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Blonde |
| Eye Color: | Green |
| Height: | 160-170 cm |
| Weight: | 45-55 kg |
Profile Picture
| Name: | KristalLisa |
|---|---|
| Age: | 21 |
| I am: | Couple |
| Sexual Preference: | Bisexual |
| Tags: |
| Languages: | ukrainian |
|---|---|
| Last Online: | 02.05.2026 10:58 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Blonde |
| Eye Color: | Green |
| Height: | 160-170 cm |
| Weight: | 45-55 kg |