bbwsarah1981
About
| Name: | bbwsarah1981 |
|---|---|
| Age: | 40 |
| I am: | Female |
| Sexual Preference: | Straight |
| Tags: |
| Languages: | english |
|---|---|
| Last Online: | 01.05.2026 22:12 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Brunette |
| Eye Color: | Green |
| Height: | 170-175 cm |
| Weight: | >135 kg |
Profile Picture
| Name: | bbwsarah1981 |
|---|---|
| Age: | 40 |
| I am: | Female |
| Sexual Preference: | Straight |
| Tags: |
| Languages: | english |
|---|---|
| Last Online: | 01.05.2026 22:12 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Brunette |
| Eye Color: | Green |
| Height: | 170-175 cm |
| Weight: | >135 kg |